Dzisiaj, tak jak wskazuje na to tytuł, chciałabym porozmawiać o hybrydach innych niż Semilac :) Jak wiele z Nas wie firm mających w swojej ofercie lakiery hybrydowe jest bardzo dużo. Zaczynając od Neonail, Indigo (które bardzo mnie kuszą!), Shellac i kończąc np. na Bling. Początkowo chciałam zacząć swoją przygodę z hybrydami Semilac. Jednak im więcej opinii czytałam, tym bardziej się zniechęcałam. Jak już pewnie wiecie dużo dziewczyn skarży się na uczulenie na lakiery tej marki (tak, wiem, że uczulić może wszystko, jednak tych opinii jest ogromna ilość). Chcąc tego uniknąć zrezygnowałam z ich kupna, chociaż muszę przyznać, że mają fantastyczną gamę kolorów. Chęć przerzucenia się na lakiery hybrydowe była bardzo silna, a z pomocą przyszła moja koleżanka, która poleciła mi Estetiq :) I wiecie co? Przepadłam! Jeśli chcecie wiedzieć dlaczego zapraszam do czytania dalej...
Wstępnie: Estetiq posiada ponad 200 kolorów. Aktualnie mam w swojej kolekcji 28 lakierów, które możecie zobaczyć poniżej:
Jednak czuję, że będzie ich u mnie więcej i więcej :D. Wszystko przez to, że według mnie jak na razie nie posiadają żadnych wad. Zatem jakie plusy zauważyłam?
1. Cena- za buteleczkę o pojemności 15 ml zapłacimy od 21,90 zł do 25 zł. Wszystko zależy od tego gdzie je kupujemy. Są dostępne stacjonarnie w Krakowie w sklepie Toto Hair Company na ul. Stradomskiej i Królewskiej i tam właśnie kosztują 25 zł. Gdy nie składam większego zamówienia z hurtowni internetowej, to wtedy udaję się po nie właśnie tam. :) Linki do zakupu online: biokur oraz eldahurt (tutaj upolujecie je za 21,90 zł).
2. Kolory- jest ich bardzo dużo, bo ponad 200. Z pewnymi odstępami czasu są wprowadzane nowe, a przez oto mam coraz większy problem, który kolor jako kolejny wyląduje w mojej kolekcji :D. Nie wszystkie kryją idealnie, np. półtransparentne są takie kolory jak 169, 4, ale większość nie prześwituje w ogóle. Szkoda tylko, że żadne zdjęcie nie odda w pełni ich prawdziwych odcieni. A już na pewno zdjęcia na stronach hurtowni. Jeśli chcecie sprawdzić jak kolory powyżej wyglądają na paznokciach, to zapraszam na Instagram.
3. Wyjątkowość- uważam, że właśnie takie są, ponieważ nie są aż tak bardzo znane. Chociaż w sumie troszkę szkoda, bo nadal uważam, że są bardzo dobrej jakości.
4. Wytrzymałość- trzymają się bardzo dobrze. Naprawdę. Czasem mogą się zdarzyć jakieś pojedyncze odpryski, jeśli paznokcie nie są w zbyt dobrej kondycji. Pamiętajmy także, że hybryda to nie zbroja i nie jest odporna na wszystko. Tak naprawdę wiele rzeczy może ją uszkodzić- nie jest niezniszczalna.
5. Usuwanie- schodzi z paznokci rewelacyjnie. Właśnie tego kroku się bałam, kiedy używałam ich po raz pierwszy. Jednak nie rozczarowały mnie. Wystarczy potrzymać je 10-15 minut w wacikach nasączonych acetonem i zawiniętych w folię aluminiową, aby odpadł prawie cały lakier. Jeśli zostaną jakieś resztki, to bez najmniejszego problemu usuniemy je drewnianym patyczkiem. To jak hybryda schodzi z płytki paznokcia jest dla mnie bardzo ważne, ponieważ preferuję ściąganie jej acetonem lub ewentualnie zmywaczem z acetonem (chociaż wtedy mam wrażenie, że nie schodzi aż tak dobrze) niż piłowanie pilnikiem czy używanie frezarki. Jest to jednak usuwanie mechaniczne i musimy być bardzo ostrożne, by nie przepiłować naturalnej płytki.
Na koniec przygotowałam Wam zbiór moich ulubieńców. Takich ukochanych kolorów od Estetiq :D
Estetiq nr 141
Estetiq nr 50
Estetiq nr 160
Estetiq nr 17
A czy Wy miałyście okazję korzystać z lakierów od Estetiq?
Jeśli nie to jakich używacie/ chciałybyście używać?
Piszcie :)








Brak komentarzy:
Prześlij komentarz